Валентин

м. Київ
музичний редактор
5 років донор
«До центру крові їду з пересадкою, і слухаю заздалегідь підготований музичний плейлист донора».
Донорство перевернуло уявлення про те, як можна бути корисним. Це відбулося поступово, але це справжній симбіоз! Тепер я точно знаю: мала крапля крові для когось може стати величезним океаном допомоги!
Перша донація пройшла фантастично! Перед процедурою я хвилювався, але поруч зі мною були люди, які також прийшли вперше. Сама процедура минула дуже швидко. Я не встиг повірити, що це сталося — було дуже круто.
Під час донації я зазвичай візуалізую свої мрії, або ловлю свою хвилю «дзена» і просто релаксую. Поряд часом знаходяться люди, які вперше прийшли на донацію і хвилюються — тоді я можу підтримати словом чи усмішкою. Після процедури відчуваю абсолютне задоволення від того, що маю можливість допомогти.
В день кроводачі я маю не просто сніданок, а цілий ритуал! Снідаю вівсяною кашею, яблуком, чаєм або соком, і обов'язково — галетним печивом. До центру крові їду з пересадкою, і слухаю заздалегідь підготований музичний плейлист донора. Інколи я ділюся ним у соцмережах, щоби показати, що донорство може бути комфортним та приємним. За професійною зайнятістю я — музичний редактор на радіо, тому підбираю плейлист з особливим задоволенням. Це дуже класно — робити донорство приємним!
Порада:
Вважаю, що кожному, хто має можливість, варто спробувати здати кров. Навіть одна донація здатна врятувати трьох людей — хіба це не диво?